Провели семінар для жінок, що перебувають на обліку

Дата: 31.01.2022 17:54

31 січня на базі Борзнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості фахівці Центру надання соціальних послуг Борзнянської міської ради провели семінар для жінок, що перебувають на обліку на тему: «Патронат над дитиною як нова форма офіційного працевлаштування».

Присутні отримали інформацію про нову комплексну соціальну послугу – патронат над дитиною, що дає змогу якнайкраще врахувати інтереси дитини, яка залишилася без батьківського піклування, гарантувати їй сприятливе сімейне оточення, підтримати сім’ю на ранніх етапах кризи. Учасників зустрічі також поінформували щодо критеріїв відбору кандидатів у патронатні вихователі, особливості створення та функціонування патронатних сімей та порядок їх фінансування.