Відбулося засідання виконкому

Дата: 07.02.2022 15:09

Сьогодні, 7 лютого, під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергія Коросташовця відбулося чергове засідання виконавчого комітету Борзнянської міської ради.

Згідно порядку денного присутні розглянули 12 питань:

1. Про затвердження документації Робочого проекту «Капітальний ремонт приміщення відділу «Центр надання адміністративних послуг» Борзнянської міської ради м. Борзна, вул. П. Куліша, б. 107» (коригування).
  2. Про погодження розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.
  3. Про взяття на квартирний облік ХХХХХХХ
  4. Про взяття на квартирний облік ХХХХХХХ
  5. Про зняття громадян з квартирного обліку.
  6. Про продовження строку дії паспорта прив’язки для розміщення групи із двох тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності по вул. Пантелеймона Куліша, 42а в м. Борзна Чернігівської області.
  7. Про погодження розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.
  8. Про продовження строку дії паспорта прив’язки для розміщення тимчасової споруди для торгівлі по вул. Шевченка, 16 в м. Борзна Чернігівської області.
  9. Про затвердження висновку органу опіки та піклування про доцільність призначення опікуном.
  10. Про видалення зелених насаджень.
  11. Про створення комісії з питань евакуації Борзнянської територіальної громади.
  12. Про затвердження Плану евакуації населення Борзнянської територіальної громади у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій.

Обговоривши всі питання порядку денного, члени комітету прийняли відповідні рішення. Ознайомитися з рішеннями можна на сайті Борзнянської міської ради після їх оприлюднення.