Вшанували пам’ять героя

Дата: 18.02.2022 12:49

Сьогодні виповнюється 7 років з дня загибелі нашого земляка, Героя, справжнього патріота України – Олега Куслія. Його життя трагічно обірвалося 18 лютого 2015 року під час бою у місті Дебальцеве Донецької області.

З метою гідного вшанування пам’яті воїна АТО міський голова Лариса Осадчук спільно із заступниками міського голови Тетяною Пирог і Сергієм Коросташовцем, ветераном АТО, що брав участь у захисті Донецького аеропорту, Олександром Поповичем та начальником 3-го відділу Ніжинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки майором Вадимом Кушніром поклали квіти до меморіальної дошки та могили Олега Куслія.

Хай пам’ять про всіх загиблих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

Світла пам’ять та вічна слава Герою!