Шановна громадо!

Дата: 20.02.2022 08:00

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні. Вони захищали ідеали демократії, відстоювали права і свободи людини, боролися за вільну та чесну країну, вірили у європейське майбутнє України.

Нашій нації довелося пережити багато визначних подій. Майдан став черговим витком боротьби нашого народу за самовизначення і гідність, за незалежність і територіальну цілісність. Він об’єднав тисячі людей, він став трибуною і полем битви, місцем ідейної згуртованості, любові і, на жаль, смерті багатьох співвітчизників. За таку бажану свободу довелося заплатити кров’ю кращих синів України.

Пишаємося тими, хто рішуче став на захист громадянських прав. Дякуємо співвітчизникам, які і сьогодні стоять на бойовому посту.
Низько вклоняємося всім, хто поклав своє життя за нашу свободу. Герої не вмирають, вони назавжди з нами!

Слава Україні!