Подяка народному депутату України Анатолію Гуньку
Борзнянська міська рада, в особі міського голови Лариси Осадчук, висловлює щиру вдячність народному депутату України Анатолію Гуньку за допомогу у отриманні субвенції соціально-економічного розвитку, кошти якої були витрачені на ремонт КЗ «Центр культури та дозвілля». Завдяки сприянню Анатолія Григоровича були завершені роботи по заміні покрівлі будівлі, утеплення горища, а також замінені вікна.
І вже 8 березня Центр культури та дозвілля відкриє двері і відбудеться перший концерт присвячений Міжнародному жіночому дню.
Щиро дякуємо Анатолію Гуньку за розуміння наших проблем, підтримку та постійну турботу. Бажаємо Вам міцного здоров’я, злагоди, миру та процвітання! Сподіваємося, що спільними зусиллями ми зможемо зробити утеплення стін та капітальний ремонт приміщень будівлі.