Борзнянська громада отримала гуманітарну допомогу

Дата: 27.04.2022 19:42

Борзнянська територіальна громада отримала 3278 продовольчих наборів у рамках Державної програми продовольчої підтримки регіонів Ніжинської районної військової адміністрації, продукти харчування були зібрані за допомогою Рівненської та Дніпропетровської областей.

Продовольчі пакети були роздані наступним категоріям населення: жителям, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітям з інвалідністю, багатодітним сім’ям, особам з інвалідністю (віком до 18 років), особам похилого віку та особам з інвалідністю, які перебувають під опікою Центру надання соціальних послуг, сім’ям, які усиновили дітей, прийомним батькам, опікунам, патронатним вихователям та внутрішньо переміщеним особам.

Щиро дякуємо начальнику Ніжинської військової районної адміністрації Григорію Ковтуну за підтримку. У складний для країни час допомога та увага до вразливих категорій населення має надзвичайно важливе значення.