У Малозагорівському старостинському окрузі висадили новий парк

Дата: 04.05.2022 16:30

Молоді саджанці сосни, берези, горобини, черемхи висадили мешканці Малої Загорівки у своєму селі. До створення нового парку охоче долучилися місцеві мешканці.

Староста Малозагорівського старостинського округу Микола Пшенишний зазначив: «Ідея створення молодого парку виникла давно, адже територія велика і хотілося б її і прикрасити, і принести користь жителям. Зважаючи на всі події, які відбуваються у країні зараз, вирішили висадити парк на честь Перемоги над рашистами. Буде рости, зміцнюватися і розквітати, як наша країна».

На сьогоднішній день мешканці села висадили 350 молодих дерев, але малозагорівці не хочуть зупинятися і вже восени розширять територію парку, поповнивши її такою ж кількістю нових саджанців. Також у планах старости є закладка яблуневого саду.

Війна – не привід зупинятися, вона стимулює нас йти вперед до перемоги та розвитку.