Безпека людей — понад усе: чому на Чернігівщині заборонено продавати алкоголь

Дата: 05.05.2022 10:37

3 4 травня на території Чернігівської області знову діє повна заборона на реалізацію алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі.

Чернігівська обласна військова адміністрація змушена була піти на такий крок, оскільки послаблення, введені з 16 квітня, дали негативні наслідки. Про це свідчить статистика Головного управління Нацполіції в Чернігівській області.
Так, із 16 квітня по 2 травня, коли заборону на продаж алкоголю на Чернігівщині було скасовано, поліція задокументувала 250 правопорушень та злочинів, вчинених у стані алкогольного сп’яніння. Це більш ніж удвічі перевищує показники за два попередні тижні, коли заборона діяла. У період з 1 до 16 квітня поліція притягнула до відповідальності 110 осіб, зокрема за розпиття спиртних напоі?в у заборонених місцях, керування транспортом у стані сп’яніння та інше.
Нині ж, у зв’язку з забороною реалізаціі? алкогольних напоі?в, поліція області організувала проведення відповідних перевірок.

Пам’ятаймо: безпека людей — понад усе!

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації