До уваги військовозобов’язаних!

Дата: 11.05.2022 12:42

У зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, на виконання Указу Президента України «Про введення воєнного стану» від 22.02.2022 № 64/2022, Закону України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану» від 24.02.2022 № 2102-ІХ, Указу Президента України «Про загальну мобілізацію», від 24.02.2022 р. № 69/2022, Закону України «Про затвердження Указу Президента України «Про загальну мобілізацію», від 24.02.2022 № 7113, керуючись Законом України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», військовозобов’язані повинні прибути до третього відділу Ніжинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за адресою: м. Борзна, вул. Чернігівська, 30 для звірки військово-облікових документів.
При собі мати паспорт, військовий квиток (тимчасове посвідчення).