Громада отримала значну кількість гуманітарної допомоги

Дата: 11.05.2022 21:51

Сьогодні у міській раді плідний та активний день. Завдяки підтримці голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко Борзнянська міська рада отримала значну кількість дитячого харчування та підгузків. Цю гуманітарну допомогу можуть отримати всі, хто цього потребує, завтра у приміщенні міської ради після 14 години.

Також отримано чергову партію продуктових наборів тривалого зберігання в рамках державної підтримки населення в умовах воєнного стану. Завтра з 8 години ранку працівники міської ради продовжать видавати дані продуктові набори жителям громади.

Борзнянська міська рада висловлює щиру вдячність за допомогу в організації та доставці даної гуманітарної допомоги колективу та голові Ніжинськоі РДА Григорію Ковтуну, директору ТОВ «ПЛИСКИ-АГРО» Валентину Бідному, директору ТОВ «АГРОІНВЕСТ-НАТУРАЛЬНІ ПРОДУКТИ» Сергію Савицькому, директору СТОВ «АВАНГАРД» Миколі Проскурі, волонтеру Сергію Пилипенку.
Завдяки Вашій підтримці жителі громади, особливо вразливі верстви населення, мають змогу отримати необхідну гуманітарну допомогу.