Подяка за гуманітарну допомогу

Дата: 13.05.2022 18:24

У ході Ініціативи «Громади-Громадам» голова Чернігівського регіонального відділення Всеукраїнської Асоціації об’єднаних територіальних громад Лариса Осадчук висловлює щиру вдячність голові Вирівської сільської ради Сергію Опальку, керівнику КП «Вири-Сервіс» Віталію Згурському, голові Рокитнівської селищної ради Григорію Таргонському, настоятелям української церкви ХВЄ (Українська Церква Християн Віри Євангельської) за надання мешканцям Чернігівщини благодійної допомоги, яка була зібрана освітянами навчальних закладів, працівниками сільських рад та вірянами с. Ясногірка.

650 продуктових пакетів та 250 гігієнічних наборів, близько 1000 хлібобулочних виробів (а це понад 7,8 тонн) доставили до Борзни, Ніжина, Ягідного, Нової Басані, Нового Бикова та Чернігова.