До уваги підприємців громади!

Дата: 18.05.2022 14:59

Чернігівська обласна військова адміністрація в рамках співпраці з Асоціацією «Професійний уряд» (Professional Government Association of Ukraine) проводить опитування серед господарюючих суб’єктів області щодо оцінки збитків та перспектив розвитку бізнесу Чернігівщини.
Головна мета – відновлення та розвиток бізнесу в умовах війни, формування міжнародно-орієнтованої сталої бізнес-системи Чернігівської області у післявоєнний період.

ЧОМУ ЦЕ ВАЖЛИВО?
Результати опитування будуть використані з метою підготовки Плану економічного відновлення Чернігівської області після військової агресії російської федерації та розробки відповідних презентаційних матеріалів для максимального залучення міжнародних донорів до розбудови економічної спроможності та швидкого відновлення діяльності господарюючих суб’єктів Чернігівської області.

Дедлайн – 20 травня 2022 року.

Закликаємо бізнес Борзнянської територіальної громади взяти участь в опитуванні, доступному за посиланням: https://cutt.ly/PHE5uO9