Вітаємо жителів громади з Днем Європи!

Дата: 21.05.2022 10:06

Сьогодні українська спільнота відзначає символічне для нашої держави свято — День Європи.

Спільні цінності, спільні прагнення та величезне бажання рухатися в одному спільному напрямку — це мета, яку ми, як європейська нація, поставили собі ще під час Революції Гідності. Вже тоді, у 2014 році, українці визначили курс на європейські ідеали та демократичні принципи.

Україні ніколи нічого не давалося легко, шляхом боротьби та спротиву йшла наша нація до своїх цілей. Так і сьогодні, нові часи, нові Герої виборюють право волі та свободи у тих, хто вважає себе господарями на нашій землі. Але українці — сильна нація, ми міцно стоїмо проти ворога, а європейська спільнота надає надзвичайно потужну підтримку.

Сьогодні ми висловлюємо подяку нашим європейським партнерам за допомогу і підтримку у протистоянні з російським агресором, у боротьбі за майбутнє України! Витримавши всі виклики та здолавши перепони, пройшовши крізь вогонь та кулі ми станемо непереможними!

Україна — це Європа!