Шановна громадо!

Дата: 23.05.2022 09:35

23 травня ми відзначаємо величне й важливе свято – День Героїв.

Українська історія знала багато славетних воїнів, адже наша нація загартовувалася у багатовіковій боротьбі за свою волю та свободу. Сучасний світ засуджує агресію та війну, але ніщо не зупиняє диктаторів від їх загарбницьких планів – вершити свою волю на чужій землі. Жорстока боротьба за цілісність і соборність України триває. Ми є свідками справжнього героїзму та сили духу, які демонструють наші воїни, проливаючи кров за те, щоб ми мали можливість жити у вільній і цивілізованій країні.

З глибокою шаною та вдячністю ми вклоняємося нашим мужнім захисникам та захисницям. Вшановуємо пам’ять тих, хто віддав своє життя за Батьківщину, чиї героїчні подвиги будуть описані на сторінках новітньої української історії. Пам’ять про вас залишиться у наших серцях…
Дорогі наші хоробрі воїни, ви – наш сталевий щит, наші янголи-охоронці, зрощені у любові та повазі до рідної землі, до своєї України. Ми молимося за вас, пишаємося, підтримуємо, віримо, допомагаємо і чекаємо додому живими та здоровими.

Українській державі – Слава! Героям нації – Честь!