Вітаємо наймолодших жителів громади з Міжнародним днем захисту дітей!

Дата: 01.06.2022 10:40

Сьогодні ми відзначаємо це свято у нових реаліях. Війна позбавила багатьох дітей дому, забрала батьків і вкрала назавжди дитинство. У їхніх дорослих очах оселився страх і біль. Юне покоління – це майбутнє країни, її генофонд, її надія та сила. Ворог це розуміє, тому цинічно розстрілює евакуаційні автомобілі та укриття з написом «Діти».

У важкий час для країни головне вистояти, не зламатися, зберегти та відродити те, що було зруйновано. Це завдання для нас, дорослих, але нерідко саме діти стають нашою опорою, нашою силою духу. Саме вони дають нам наснагу йти вперед. Які сміливі, терплячі та розуміючі наші діти! Ви вчите всіх нас бути сильними, гідними, тримати високо голову і йти вперед. Ви – наш приклад для наслідування!

Дорогі діти, бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, любові, мирного неба над головою. Війна обов’язково закінчиться і ваші мрії будуть здійснюватися.