Привітали багатодітні родини з Днем Святої Трійці

Дата: 09.06.2022 15:10

Напередодні величного християнського свята Дня Святої Трійці Борзнянська міська рада від імені міського голови Лариси Осадчук та голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко надали гуманітарну допомогу та привітали з прийдешнім святом багатодітні родини громади, у яких виховується більше 5 дітей. На сьогоднішній день у Борзнянській громаді проживає 12 таких сімей. Всі вони сьогодні отримали продуктові набори. За дорученням міського голови старости старостинських округів вручили допомогу юним мешканцям своїх населених пунктів.

Підтримка та увага до вразливих категорій населення надзвичайно важлива у цей складний час. Ми маємо допомагати один одному, піклуватися про тих, хто найбільше потребує нашої уваги.
Разом ми сильні.