До уваги підприємців громади!

Дата: 15.06.2022 11:01

Державна організація «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області» запрошує вас взяти участь у вебінарі на тему: «Трудове законодавство в умовах воєнного стану: зміни, актуальні питання», який відбудеться 16 червня о 11.00-11.45.
Формат проведення: онлайн.
Запрошені спікери-представники Управління Держпраці у Чернігівській області та Головного Управління Пенсійного фонду України.

Попередня реєстрація учасників зустрічі за посиланням:

Zoom-трансляція за посиланням:

Програма заходу

Час виступу

Спікер

11:00 – 11:05

Відкриття заходу
Марія Фінюк
– в. о. Генерального директора Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області»

11:05 – 11:20

Зміни та актуальні питання щодо трудового законодавства в умовах воєнного стану: роботодавець та працівник
Дмитро Козлов