Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 20.06.2022 15:24

Сьогодні, 20 червня, під головуванням міського голови Лариси ОСАДЧУК відбулось п’яте в цьому році засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Борзнянської міської ради.

На порядок денний було винесено п’ять питань:

1. Про надання висновку про доцільність чи недоцільність позбавлення батьківських прав.
  2. Про надання висновку про доцільність чи недоцільність позбавлення батьківських прав.
  3. Про надання дозволу на психіатричний огляд малолітньої без згоди батька.
  4. Про надання дозволу неповнолітньому на підписання довіреності для представництва його інтересів під час вступу та навчання закордоном.
  5. Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.

Всі питання були детально вивчені, проаналізовані, обговорені, по кожному з них прийняті відповідні рішення та підготовлені проекти рішень для затвердження виконавчим комітетом Борзнянської міської ради.