Благодійний матч на підтримку Збройних Сил України

Дата: 04.07.2022 10:05
Кількість переглядів: 229

Фото без опису

В суботу, 2 липня, на сільському стадіоні в с. Бутівка Сосницької ТГ відбувся черговий благодійний матч на підтримку ЗСУ. В гості до Бутівки завітав борзнянський ФК «Лісовик».

Початок зустрічі за господарями поля і вони ведуть в рахунку 2-0. До перерви борзнянцям вдалося зрівняти рахунок, завдяки влучному удару Дениса Бордака та реалізованому пенальті. По перерві господарі поля зібралися і довели зустріч до логічного рахунку, перемога 6-2 на користь ФК «Бутівка».

До речі, ФК «Бутівка» дебютант цьогорічного чемпіонату Борзнянської ТГ, який незабаром стартує.