Відбулося засідання регламентної комісії

Дата: 05.07.2022 13:40

Сьогодні, 5 липня, відбулося засідання постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту та запобігання корупції.

На порядку денному було 5 питань, а саме:

1. Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Борзнянської міської ради.
  2. Про затвердження списку присяжних Борзнянського районного суду Чернігівської області.
  3. Про внесення змін до рішення другої сесії восьмого скликання Борзнянської міської ради «Про затвердження адміністративної комісії Борзнянської міської ради» від 23 грудня 2020 року № 14-2/8.
  4. Про внесення змін до Переліку адміністративних послуг, що надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого апарату Борзнянської міської ради.
  5. Про дострокове припинення повноважень депутата Борзнянської міської ради.

Всі проєкти рішень були погоджені та рекомендовані до розгляду на сесії міської ради, що відбудеться 8 липня.