Шановні жителі Борзнянської територіальної громади!

Дата: 11.07.2022 13:43

Сьогодні, коли триває російська агресія проти України, коли росіянами здійснюється геноцид українського народу, коли руйнуються українські міста, варто подумати – чи доречно вшановувати у назвах вулиць росію, яка розпочала цю війну, людей та події пов’язані з нею? Здоровий глузд підказує, що НІ! У нас своя культура, своя історична пам’ять, своя ідентичність, і російської тут не повинно бути!

08 липня 2022 року розпорядженням міського голови створена робоча група з питань перейменування вулиць та провулків в населених пунктах Борзнянської територіальної громади.
11 липня 2022 року відбулося перше засідання групи, на якому було визначено 23 вулиці та 8 провулків, які підлягають перейменуванню (в тому числі у м. Борзні – 13 вулиць та 6 провулків).

Варіанти нових назв будуть визначені за пропозиціями жителів громади. Пропозиції щодо перейменування вулиць та провулків у Борзнянській територіальній громаді надавати до 26.07.2022 шляхом внесення інформації до електронної форми за посиланням: https://forms.gle/sKoPsEyYuFMjAT499 Пропозиції можна також подати за телефоном (04653) 2-13-43 або особисто до міської ради.

Пропозиції нових назв будуть опрацьовані робочою групою та винесені на громадське обговорення.

Запрошуємо всіх прийняти участь у наданні нових назв вулицям нашої громади.