Перейменування вулиць громади

Дата: 11.07.2022 15:46

Після повномасштабного вторгнення росії на територію України питання «дерусифікації» вулиць стало актуальним та широко обговорюваним для українців, адже вулиці, що носять прізвища російських письменників та державних діячів, зайвий раз прославляють культуру та історію ворога.
На сьогоднішній день українці активно обговорюють та змінюють «російські» назви. Борзнянська громада теж не залишилася осторонь даного питання. Вже сьогодні відбулося засідання робочої групи з перейменування вулиць та провулків у населених пунктах Борзнянської територіальної громади.

Одразу звертаємо увагу, що для жителів вулиць, назви яких будуть змінені, не буде проблем з документацією та додаткових фінансових затрат, адже відповідно до законодавства документи, які засвідчують право власності фізичної або юридичної осіб на об’єкти нерухомого майна залишаються чинними.
Законом не встановлено граничні строки зміни юридичних адрес, тому ви зможете внести відповідні відмітки планово разом з внесенням інших змін до установчих документів. Відповідні відмітки в паспорті можна зробити безкоштовно у Центрі надання адміністративних послуг Борзнянської міської ради.

Нижче ви зможете переглянути список вулиць та провулків, які запропоновано перейменувати:

м. Борзна:

• вулиця Лермонтова (з провулком)
  • вулиця Кузнєцова
  • вулиця Некрасова
  • вулиця Горького
  • вулиця Пушкіна
  • вулиця Мічуріна
  • вулиця 1 Травня
  • вулиця 40 років Перемоги (з провулком)
  • вулиця Гоголя
  • вулиця Гагаріна
  • вулиця Олекси Десняка (1,2,3 провулки)
  • вулиця Генерала Кирпоноса
  • вулиця 8 Березня

с. Кинашівка:

• вулиця Комарова
  • вулиця З. Космодем’янської (з провулком)
  • вулиця Ватутіна
  • вулиця Карбишева

с. Мала Загорівка:

• вулиця 8 Березня
  • вулиця Першотравнева

с. Миколаївка:

• вулиця Гагаріна
  • вулиця Кирпоноса

У селах Оленівка та Ядути відповідно вулиці Гоголя і Гагаріна, Прачі – провулок Жовтневий.

Долучайтеся до обговорення за посиланням: https://forms.gle/sKoPsEyYuFMjAT499
Також свої пропозиції ви можете подати за тел.: (04653) 2-13-43 та особисто до міської ради.

Увага! Пропозиції приймаються до 26.07.2022.