Вітаємо працівників торгівлі з професійним святом!

Дата: 31.07.2022 08:05

Відповідальність, винахідливість, здатність до швидкої адаптації у будь-яких кризових ситуаціях – це найголовніші якості працівників торгівельної сфери. У складний час для країни саме ця галузь економіки найбільше відчула на собі кризовий вплив, який був зумовлений багатьма чинниками. Від активних бойових дій постраждала промисловість, зупинилося виробництво, знизився експорт та імпорт товарів. В умовах воєнного стану повернутися до нормального життя дуже важко, але треба працювати, треба допомагати один одному і підтримувати наші Збройні Сили. На сьогоднішній день працівники торгівельної сфери , навіть у складних умовах, роблять значний внесок у забезпечення стабільної роботи української економіки.

З нагоди професійного свята дозвольте вам побажати здоров’я і життєвої наснаги, благополуччя і достатку, родинного тепла, миру та Перемоги! Випробування та перешкоди зроблять нас ще сильнішими. Разом ми відбудуємо країну і створимо нову потужну модель економічного розвитку.