Добрі справи не залишаються непоміченими

Дата: 01.08.2022 16:23

З історії ми знаємо, що благодійність завжди була властива українському народу. Це ще раз підтвердив керівник ТОВ «Агроінвест – натуральні продукти» Сергій Савицький.
Борзнянська міська рада в особі Лариси Осадчук висловлює слова вдячності директору ТОВ «Агроінвест – натуральні продукти» Сергію Савицькому за постійну допомогу в цей нелегкий час військовослужбовцям. Сергій Миколайович вже вкотре придбав автомобіль для Збройних Сил України та спеціальне спорядження (тепловізор), з якими значно легше буде виконувати бойові завдання нашим захисникам.

Шановний пане Сергію, Ваша допомога – це неоціненний внесок у пришвидшення Перемоги.
Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди. Добрі справи не залишаються непоміченими. Вони як маяки світять тим, хто її чекає.
Сьогодні в нас одна-єдина спільна мета – Перемога. Ми всі молимося за мир в Україні, за силу і міць наших Збройних Сил. Тримаймося разом. Хай Бог благословить усіх людей доброї волі.
Ми непереможні! Слава Україні!