Відбулося засідання виконкому

Дата: 16.08.2022 16:20

Сьогодні, 16 серпня, під головуванням міського голови Лариси Осадчук відбулося чергове засідання виконавчого комітету Борзнянської міської ради.

Згідно порядку денного присутні розглянули 7 питань:

1. Про внесення зміни до рішення виконавчого комітету Борзнянської міської ради «Про уповноваження посадових осіб складати протоколи про адміністративні правопорушення» від 10.02.2021 № 13.
  2. Про розгляд заяви ХХХХХХХ.
  3. Про розгляд листа керівника ТЦ Чернігів ПрАТ «ВФ Україна» Олександра СТАДНІКА.
  4. Про схвалення проекту рішення сесії Борзнянської міської ради «Про прийняття витрат по введеному в експлуатацію об’єкту «Капітальний ремонт стадіону «Колос» по вул. Б. Хмельницького, 3А, в м. Борзна Чернігівської області з виділенням черговості І черга – ремонт місць для глядачів; ІІ черга – відновлення покриття футбольного поля; ІІІ черга – ремонт покриття бігових доріжок (коригування)».
  5. Про надання дозволу на дарування часток будинку, право користування яким мають малолітні діти.
  6. Про дискваліфікацію переможця аукціону з оренди нерухомого майна комунальної власності Борзнянської міської ради.
  7. Про намір передати в оренду комунальне майно.

Обговоривши всі питання порядку денного, члени комітету прийняли відповідні рішення, ознайомитися з якими можна на сайті Борзнянської міської ради.