Щиро вітаємо жителів громади зі святом Преображення Господнього!

Дата: 19.08.2022 09:18

У цей день ми святкуємо одне з найбільших релігійних свят, яке у народі називають Яблуневий Спас. Сьогодні Христос являє всім нам свою істинну суть – поєднання людського та Божого начал. У цей день Син Божий зі своїм подвижниками Яковом, Петром та Іваном піднявся на гору Фавор. Ісус став молитися. Це відбувалося так довго, що його учні задрімали. Але прокинувшись, вони не повірили своїм очам: від всього тіла і одягу Ісуса Христа виходило незвичайне світло (яке в майбутньому назвали фаворским світінням).

У день величного свята вітаємо всіх жителів громади та бажаємо міцного здоров’я, щастя, любові, миру та злагоди. Нехай Преображення Господнє наповнить ваші серця добротою, любов’ю і прожене всі негаразди! Цей день дарує віру та надію кожному з нас у те, що скоро закінчиться війна та настане довгоочікуваний мир на українській землі.