Вітаємо жителів громади з Днем Незалежності України

Дата: 24.08.2022 08:00

Найголовніше свято країни ми сьогодні відзначаємо у стані війни. У цей складний час ми ще більше згуртовуємося та працюємо заради своєї держави, заради перемоги та майбутнього процвітання України. Попри війну та складнощі ми ні на крок не зійшли з європейського шляху розвитку, не поступилися своїми цінностями та національними поглядами. Ті, хто хотів нас «денаціоналізувати», допоміг українцям ще більше усвідомити, як важливо укріплювати свою національну свідомість, цінувати та вчити свою історію та культуру, знати та говорити рідною мовою, любити та плекати кожен клаптик рідної землі. Все це об’єднує нас у непереможну та вільну націю.

З нагоди Дня Незалежності України вітаємо всіх жителів громади та щиро бажаємо вам мирного неба, Перемоги та процвітання у сильній, незалежній рідній країні!