Медичні заклади громади відвідали експерти управління охорони здоров’я

Дата: 09.09.2022 11:48

Вчора, 8 вересня, медичні заклади громади відвідала моніторингова комісія Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА, до складу якої входили експерти Управління та представники обласного профспілкового комітету медичних працівників.

Спільно з міським головою Ларисою Осадчук та заступником міського голови Тетяною Пирог моніторингова комісія відвідала КНП «Борзнянська міська лікарня», КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», фельдшерський пункт здоров’я у с.Оленівка та амбулаторія загальної практики—сімейної медицини у с. Шаповалівка.

Головною метою візиту було ознайомлення з рівнем роботи закладів, перевірка санітарного стану приміщень та рівня медичного обслуговування населення. Також присутні обговорили проблемні питання медичних закладів, зокрема технічного забезпечення та оптимізації роботи медперсоналу з пацієнтами закладів. Все це в подальшому сприятиме наданню організаційно-методичної допомоги для підвищення якості та доступності медичного обслуговування населення громади.