Вітаємо працівників лісового господарства з професійним святом!

Дата: 18.09.2022 08:00

Ви віддаєте свій час, силу та частинку душі цій нелегкій справі. Завдяки вашому професіоналізму та наполегливій праці ми зберігаємо наш найбільший скарб і примножуємо його для майбутніх поколінь. Під час активних бойових дій на Чернігівщині, значні ділянки лісових насаджень зазнали руйнувань, деякі з них зараз заміновані. На сьогоднішній день ліс – це додаткова небезпека для населення, але завдяки професійним діям працівників відповідних служб ця екосистема відновиться і ліс знову стане місцем для відпочинку людей та безпечним домом для лісових мешканців.

З нагоди професійного свята бажаю вам нових успіхів у праці, віри і наполегливості у досягненні поставленої мети, міцного здоров’я, родинного щастя, миру та достатку.

Слава Україні!