Відбувся тренінг для фахівців, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству

Дата: 23.09.2022 16:00

Сьогодні, 23 вересня, у приміщенні міської ради громадська організація «ЛА СТРАДА-УКРАЇНА» проводила тренінг «Мобілізація зусиль громади щодо ідентифікації та реагування на випадки гендерно зумовленого насильства, з особливою увагою до домашнього насильства під час війни», в якому взяли участь працівники відділу культури, сім’ї, молоді та спорту, служби у справах дітей, Центру надання соціальних послуг, відділу освіти, лікар сімейної медицини, представник бюро безоплатної правової допомоги, старости старостинських округів громади, працівники поліції, соціальні педагоги та практичні психологи.

Учасники заходу обговорили посилення спроможності фахівців щодо ідентифікації, розуміння та реагування на випадки гендерно зумовленого насильства, з особливою увагою до домашнього насильства під час війни, виявлення та перенаправлення осіб, які постраждали від різних видів насильства, з особливою увагою до жінок та дівчат, які постраждали від гендерно зумовленого, в тому числі домашнього насильства під час війни, а також розширення їх доступу до соціально-психологічних послуг.