Відбулося засідання виконкому

Дата: 26.09.2022 12:54

Сьогодні, 26 вересня, під головуванням міського голови Лариси Осадчук відбулося чергове засідання виконавчого комітету Борзнянської міської ради.

Згідно порядку денного присутні розглянули 20 питань:

1. Про встановлення КП «Борзна – Комунальник» тарифів для споживачів, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.
  2. Про затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів на території Борзнянської міської ради.
  3. Про внесення змін до паспорта місця видалення відходів № 7 від 24.10.2001.
  4. Про внесення змін до паспорта місця видалення відходів № 332 від 21.12.2011.
  5. Про внесення змін до паспорта місця видалення відходів № 333 від 21.12.2011.
  6. Про встановлення ВПТМ «Борзнатеплокомуненерго» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування,постачання для бюджетних установ та інших споживачів (крім населення) та тарифу на послугу з постачання гарячої води.
  7. Про затвердження протоколу про результати електронного аукціону № LLE001-UA-20220817-99329 з оренди нерухомого майна.
  8. Про оголошення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Борзнянської міської ради.
  9. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна, розташованому в м. Борзна, вулиця Анатолія Олійника.
  10. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна, розташованому в с. Забілівщина, вулиця Шевченка.
  11. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна, розташованому в с. Забілівщина, вулиця Садова.
  12. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна, розташованому в с. Оленівка, вулиця Набережна.
  13. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна, розташованому в с. Оленівка, вулиця Шевченка.
  14. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна, розташованому в с. Мала Загорівка, вулиця Першотравнева.
  15. Про видалення зелених насаджень.
  16. Про затвердження плану заходів щодо складання проекту місцевого бюджету на 2023 рік, організації виконання місцевого бюджету на 2023 рік та організації роботи з підготовки річної звітності про виконання місцевого бюджету на 2022 рік.
  17. Про укладення договорів.
  18. Про надання матеріальної допомоги на поховання.
  19. Про намір передати в оренду комунальне майно.
  20. Про надання дозволу на продаж частини земельної ділянки та на підписання договору купівлі-продажу.

Обговоривши всі питання порядку денного, члени комітету прийняли відповідні рішення, ознайомитися з якими можна на сайті Борзнянської міської ради після їх оприлюднення.