Подяка

Дата: 26.09.2022 18:33

Міський голова Лариса Осадчук висловлює щиру вдячність депутату міської ради Михайлу Устименку та воїнам-афганцям, які підтримали ініціативу Борзнянської міської ради та допомагають військовим, які сьогодні далеко від дому захищають Батьківщину, та їх родинам.

Ми спільно підтримуємо наших воїнів продуктами харчування, теплим одягом та взуттям. Розуміючи, як складно зараз родинам без чоловічих рук, члени Української спілки ветеранів Афганістану допомагають сім’ям військових роботою по господарству, зокрема виконанням ремонтних робіт. Щиро дякуємо за таку турботу та підтримку Володимиру Завадку, Сергію Деркачу, Миколі Шурші.

Згуртуватися, підтримати та допомогти один одному — це той важливий прояв уваги, який у складні часи цінується найбільше.