У міській лікарні протестували альтернативну систему опалення

Дата: 27.09.2022 11:42

Міський голова Лариса Осадчук спільно із заступником Тетяною Пирог та в.о. директора КНП «Борзнянська міська лікарня» Анатолієм Михайлюком перевірили стан системи опалення медичного закладу та рівень підготовки до опалювального сезону. Разом із директором Артуром Козловим та працівниками ПП «Борзна Тепломережі» протестували роботу твердопаливних котлів.

Оскільки медичний заклад вперше перейшов на альтернативну систему опалення, важливо було зрозуміти ефективність роботи котлів та можливість забезпечення відповідного температурного режиму у приміщеннях лікарні.

Під час робочого візиту до медичного закладу Лариса Осадчук відвідала бомбосховище лікарні, де вже закінчуються ремонтні роботи. Наступним етапом буде облаштування цього приміщення для забезпечення зручного перебування пацієнтів та медперсоналу.