Борзнянська територіальна громада

Привітали вчителів з професійним святом

Дата: 30.09.2022 15:29

Напередодні професійного свята, Дня працівників освіти, міський голова Лариса Осадчук спільно із заступником Тетяною Пирог та начальником відділу освіти Оленою Мідянкою відвідала 7 освітніх закладів громади.

Під час робочої поїздки Лариса Анатоліївна зустрілася з педагогічними колективами, привітала їх зі святом, подякувала за високий професіоналізм, за виконану значну роботу у підготовці закладів до нового навчального року та організацію навчального процесу в безпечному освітньому середовищі і нагородила колективи освітніх закладів грамотами Борзнянської міської ради.

У ході візиту до Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів міський голова завітала на ярмарок, організований учнями на підтримку ЗСУ. Солодощі придбані Ларисою Анатоліївною на ярмарку були передані військовим, які проходять службу на території громади.

Приємно бачити, що у освітніх закладах продовжують активно підтримувати наших військових, так у Оленівській ЗОШ І-ІІІ ступенів розпочинають плести вже сьому маскувальну сітку для ЗСУ.

Слід зазначити, що незважаючи на складну ситуацію у країні, освітній процес розпочався із офлайн навчання і діти мають змогу відвідувати школу. Це вже є маленька наша перемога і професійна заслуга наших вчителів.