Продовжується робота з національно-патріотичного виховання в закладах освіти громади

Дата: 07.10.2022 17:26

У закладах освіти Борзнянської територіальної громади протягом вересня-жовтня продовжується робота з національно-патріотичного виховання здобувачів освіти.

У бібліотеці Борзнянської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Христини Алчевської проведені бібліотечні уроки для учнів 3, 5 класів на теми: «У нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи», «Державні та народні символи України».

Постійно в закладах освіти громади проходять заходи на підтримку воїнів-захисників, які з кожним днем, ризикуючи своїм життям, наближають нашу Перемогу. Так, у гімназії ім. Пантелеймона Куліша м. Борзни та Борзнянській ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Христини Алчевської пройшли благодійні ярмарки на підтримку Збройних сил України.

Як і попередні роки, так і цьогоріч учні, їх батьки та працівники Борзнянської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Христини Алчевської напередодні Дня захисників та захисниць України організовують передачу зі смаколиками та продуктами й засобами першої необхідності для наших воїнів. А учні школи на уроках трудового навчання долучилися до виготовлення окопних свічок.