Шановна громадо!

Дата: 14.10.2022 08:00

Сьогодні, у День Українського козацтва та День захисників та захисниць України, ми, українці, вітаємо наших мужніх та сміливих воїнів, які зараз на всіх напрямках фронту, у найзапекліших боях виборюють свободу та незалежність нашої держави.

Дорогі наші воїни, ви вже є переможцями, ви вже поставили на коліна одну з найсильніших армій світу. Вами захоплюється весь світ та підтримують мільйони людей у різних куточках світу. Ви – наші Герої, козаки нового покоління. Не вдавалося імперіям зламати козацький дух українських воїнів, не переможуть вони і зараз!

У день вашого свята просимо Пресвяту Богородицю, захисницю козацького війська, укрити своїм Покровом наших воїнів, захистити рідну землю, зберегти дорогоцінні життя синів та дочок, справжніх патріотів Батьківщини, повернути їх до рідного дому, де на них чекають родини, а Україні принести мир та спокій.