Про скликання 23 сесії 8 скликання Борзнянської міської ради

від 14 жовтня 2022 року

Про скликання 23 сесії 8 скликання
Борзнянської міської ради

Відповідно до п. 7 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту роботи Борзнянської міської ради восьмого скликання, затвердженого рішенням 1 сесії 8 скликання Борзнянської міської ради «Про затвердження Регламенту роботи Борзнянської міської ради восьмого скликання» від 02.12.2021 № 6-1/8, розглянувши звернення депутатів Борзнянської міської ради щодо скликання сесії Борзнянської міської ради:

1. Скликати 23 сесію 8 скликання Борзнянської міської ради 25 жовтня 2022 року о 1000 годині в залі засідань, в приміщенні адмінбудинку міської ради (2 поверх)
  2. На розгляд сесії винести питання: «Про створення депутатської групи з реорганізації навчальних закладів Борзнянської територіальної громади та затвердження її персонального складу».
  3. Відділу організаційно-інформаційної діяльності та кадрових питань міської ради (Ірина КОШЛЕНКО) довести розпорядження до відома депутатів Борзнянської міської ради та жителів громади шляхом оприлюднення на офіційному веб-сайті міської ради.
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Лариса ОСАДЧУК