Відбулося засідання виконкому

Дата: 14.10.2022 15:58

Сьогодні, 14 жовтня, під головуванням міського голови Лариси Осадчук відбулося чергове засідання виконавчого комітету Борзнянської міської ради.

Згідно з порядком денним присутні розглянули 16 питань:

1. Про затвердження Програми утримання об’єктів та майна комунальної власності Борзнянської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.
  2. Про затвердження Програми надання соціальних послуг з догляду без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі особам, які потребують сторонньої допомоги на 2022 рік.
  3. Про визначення орендаря комунального майна.
  4. Про надання матеріальної допомоги на поховання.
  5. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна, розташованому в с. Оленівка, вулиця Набережна.
  6. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна, розташованому в с. Шаповалівка, вулиця Молодіжна.
  7. Про внесення зміни до рішення виконавчого комітету Борзнянської міської ради «Про організацію харчування в закладах освіти» від 22 грудня 2021 року № 211.
  8. Про встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії Приватним підприємством «Борзна Тепломережі».
  9. Про погодження проекту рішення міської ради «Про перейменування вулиць та провулків в населених пунктах Борзнянської територіальної громади».
  10. Про затвердження Антикризового плану реагування на випадок припинення газопостачання та електропостачання в опалювальному сезоні 2022-2023 років у Борзнянській територіальній громаді.
  11. Про видалення зелених насаджень.
  12. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування ХХХХХХХХ.
  13. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування ХХХХХХХХ.
  14. Про встановлення піклування над неповнолітньою ХХХХХХХХ.
  15. Про встановлення піклування над малолітнім ХХХХХХХХ.
  16. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна, розташованому в м. Борзна, вулиця Міжнародна.

Обговоривши всі питання порядку денного, члени комітету прийняли відповідні рішення. Ознайомитися з рішеннями можна на веб-сайті Борзнянської міської ради після їх оприлюднення.