Вшанували пам’ять загиблих Героїв

Дата: 14.10.2022 16:12

У День захисників і захисниць України з метою вшанування пам’яті загиблих воїнів-земляків міський голова Лариса Осадчук спільно з заступником міського голови Тетяною Пирог, керуючою справами – секретарем виконавчого комітету Альоною Волковицькою, начальником третього відділу Ніжинського РТЦК та СП підполковником Романом Кулішем, в.о. начальника Борзнянського сектору поліцейської діяльності № 1 Ніжинського РВП ГУНП України в Чернігівській області, капітаном поліції Олександром Ракутою та головою Борзнянського відділення Української спілки Ветеранів Афганістану Михайлом Устименком поклали квіти до меморіальної дошки та могили загиблого Героя Олега Куслія та відвідали місця поховання наших захисників Олександра Горбащенка та Євгенія Барабаша. Присутні вшанували пам’ять полеглих Героїв хвилиною мовчання.

У День захисників та захисниць України ми з глибоким сумом та вдячністю згадуємо воїнів, які віддали своє життя за свободу та незалежність України. Молимося за наших Героїв, віримо та чекаємо Перемогу. І ніколи не забудемо ціну нашого майбутнього мирного життя.

Слава Героям! Слава Україні!