Борзнянська територіальна громада

Отримали гуманітарну допомогу від іноземних благодійних організацій

Дата: 20.10.2022 12:04

Борзнянська міська рада в особі міського голови Лариси Осадчук висловлює щиру вдячність німецьким благодійним організаціям за надання чергової гуманітарної допомоги, а волонтеру Сергію Пилипенку за швидку доставку цього важливого вантажу до нашої громади.

Завдяки підтримці іноземних друзів ми вже змогли передати до медичних закладів: крісло каталку для перевезення інвалідів та хворих, пральну машину, дезінфектори, медичні препарати, перев’язувальний матеріал та лікарські засоби. Центр надання соціальних послуг отримав дитячий одяг та іграшки, які будуть передані сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах та родинам внутрішньо переміщених осіб.

Серед наданої гуманітарної допомоги є термоковдри та їжа швидкого приготування, які будуть надіслані наших воїнам-землякам, що сьогодні боронять Батьківщину у найгарячіших місцях фронту.