Відвідали багатодітну родину у Шаповалівському старостинському окрузі

Дата: 20.10.2022 16:52

Міський голова Лариса Осадчук спільно із заступником Тетяною Пирог та начальником служби у справах дітей Тетяною Полях відвідали багатодітну родину у с. Шаповалівка.

Під час зустрічі Лариса Анатоліївна передала родині ковдри, подушки, постільну білизну, зимовий одяг та ліки від благодійної організації «СОС Дитячі містечка України», яка надає допомогу прийомним родинам та сім’ям опікунів, у яких виховується троє і більше дітей.

Загалом ця благодійна організація вже надала допомогу двом прийомним та трьом опікунським родинам громади.

У ході візиту міський голова поспілкувалася з родиною та вручила їм іграшки, продукти харчування та солодощі.

Висловлюємо щиру вдячність благодійному фонду «СОС Дитячі містечка України» за співпрацю та підтримку незахищених верств населення громади у складний для країни час.