Дата: 26.10.2022 11:47

Оприлюднено Закон України № 260-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» та Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», прийнятий 21 вересня 2022 року.

Відповідно до Закону передбачено проведення реорганізації діяльності Фонду соціального страхування України та управління виконавчої дирекції Фонду шляхом приєднання до Пенсійного фонду України, що має найбільш розвинуту мережу територіальних органів управління в системі соціального страхування.
При цьому Законом передбачено затвердження в бюджеті Пенсійного фонду України за кожним з видів соціального страхування власної частки єдиного соціального внеску, що спрямовується відповідно на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку, у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності.
Кабінету Міністрів України доручено вжити заходів, що випливають із зазначеного Закону.

З текстом Закону України № 2620-IX можна ознайомитись за посиланням: https://bit.ly/3gDb1bD

За інформацією Головного управління
Пенсійного фонду України в Чернігівській області