Виїзна нарада начальника Ніжинської РВА з головами та активом громад колишнього Борзнянського району

Дата: 11.11.2022 17:01

Сьогодні, 11 листопада, відбулася виїзна нарада начальника Ніжинської районної військової адміністрації Григорія Ковтуна з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та головами і активом Борзнянської, Височанської, Плисківської та Комарівської територіальних громад. У ході поїздки Григорій Ковтун спільно із міським головою Ларисою Осадчук та головами громад відвідали КНП «Борзнянська міська лікарня», КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» та приватне підприємство Гендзелюка Ярослава Дмитровича. Керівники перевірили стан готовності укриття, відвідали котельню та обговорили проблемні питання щодо підготовки медичних закладів до опалювального сезону та діяльність лікарень у випадку можливих аварійних ситуацій, пов’язаних з вимкненням електропостачання.

Під час робочої наради з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, головами та активом громад Григорій Ковтун обговорив стан справ і нагальні проблеми у населених пунктах та шляхи їх вирішення. Під час зустрічі присутні також розглянули питання забезпечення безпеки, оборони, громадського порядку на території громад та стан надання медичних послуг, забезпечення джерелами резервного енергопостачання, медичними препаратами в умовах військового стану та шляхи утримання медичних закладів.