Борзнянська територіальна громада

Вітаємо студентів з Міжнародним днем студента!

Дата: 17.11.2022 08:00

Ви – сучасне покоління, якому випало жити в непростий період, коли наша держава захищає свою свободу та незалежність. І саме вам в майбутньому належить стати опорою на шляху розвитку та процвітання України. Від вашої життєвої позиції, активної участі у суспільних перетвореннях великою мірою залежить те, яким буде подальший шлях нашої країни. Але попри всі складнощі та виклики часу ви все здолаєте, адже безмежна віра у свої сили, невичерпна енергія та оптимізм це те, що дає вам натхнення рухатися далі, вперед до своїх мрій.

Шановні студенти, у день вашого свята щиро бажаємо вам міцного здоров’я, особистого щастя, любові та добра. У вас попереду ціле життя, нехай воно буде сповнене яскравих, позитивних подій, здійснення всіх мрій та втілення всіх задумів.