У Борзнянській громаді оснащується «Пункт незламності»

Дата: 22.11.2022 16:55

Борзнянська міська рада працює над створенням «Пункту незламності» на території громади. Цей проєкт є впровадженням ініціативи Президента України. З настанням холодної пори року та з посиленням обстрілів енергетичної інфраструктури країни держава має прораховувати різні сценарії розвитку подій. У разі повного блекауту країна має бути готова підтримати своїх громадян. Саме тому зараз створюються місця, розташовані в будівлі або наметі, де на постійній основі має бути зв’язок, електрика, тепло, харчування та, за необхідності, має надаватися первинна допомога.

У Борзнянській громаді теж буде такий пункт. Це зовсім нова практика, тому для реалізації даної програми потрібна злагоджена взаємодія всіх служб громади, зокрема ДСНС, закладів охорони здоров’я, поліції, комунальників та ін. На сьогоднішній день робота з облаштування цього пункту триває.