Працювала мобільна бригада

Дата: 23.11.2022 11:57

22 листопада мобільна бригада в складі працівників Центру надання соціальних послуг, служби у справах дітей та відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Борзнянської міської ради працювала в Ядутинському старостинському окрузі та в м. Борзна.

Під час відвідування осіб, які знаходяться на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома, були надані рекомендації з питань правил пожежної безпеки, перевірено готовність до опалювального сезону. Здійснено робочу перевірку якості надання соціальних послуг, дотримання графіку відвідувань підопічних та виконання посадових обов’язків соціальними робітниками сіл Ядути та Красностав. У ході спілкування були роз’яснені законодавчі норми надання соціальних послуг.

Також була проведена профілактична робота із сім’ями з дітьми, які мають ризик потрапляння в складні життєві обставини, та родинами, в яких було вчинене домашнє насильство.