Відбулося засідання виконкому

Дата: 25.11.2022 15:24

Сьогодні, 25 листопада, під головуванням міського голови Лариси Осадчук відбулося чергове засідання виконавчого комітету Борзнянської міської ради.

Згідно з порядком денним присутні розглянули 17 питань:

1. Про схвалення проекту рішення міської ради «Про бюджет Борзнянської міської територіальної громади на 2023 рік (код бюджету 2554000000)».
  2. Про схвалення проекту Програми проведення профілактичних заходів боротьби з епізоотіями на 2023 рік.
  3. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна, розташованому в с. Кинашівка, вулиця Кочубея.
  4. Про продовження дозволу на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.
  5. Про організацію громадських робіт у 2023 році.
  6. Про надання матеріальної допомоги на поховання.
  7. Про зміну статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, на статус дитини-сироти неповнолітній ХХХХХХХХ.
  8. Про зміну статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, на статус дитини-сироти малолітній ХХХХХХХХ.
  9. Про зміну статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, на статус дитини-сироти малолітньому ХХХХХХХХ.
  10. Про взяття на квартирний облік ХХХХХХХХ.
  11. Про намір передати в оренду комунальне майно.
  12. Про схвалення проекту Програми підвищення обороноздатності та безпеки населених пунктів Борзнянської територіальної громади в умовах воєнного стану на 2023 рік.
  13. Про видалення зелених насаджень.
  14. Про внесення змін до складу Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.
  15. Про організацію очищення доріг від снігу в зимовий період 2022 – 2023 років.
  16. Про схвалення проекту Програми фінансової підтримки діяльності 24 ДПРЧ (м. Борзна) 4 державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області на 2023 рік.
  17. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Борзнянської міської ради «Про упорядкування нумерації нежитлової будівлі» від 17.05.2021 № 71.

Обговоривши всі питання порядку денного, члени комітету прийняли відповідні рішення. Ознайомитися з рішеннями можна на сайті Борзнянської міської ради після їх оприлюднення.