Шановні волонтери!

Дата: 05.12.2022 09:35

Сьогодні ми всі разом відзначаємо Міжнародний день волонтерів. Це свято тих, хто за покликом серця допомагає людям, не чекаючи подяк, нагород та визнання. Коли на нашу землю прийшла війна волонтери стали першими, хто підтримав наших воїнів та забезпечив усім необхідним, ставши справжніми ангелами-охоронцями. Тисячі українців згуртувались, аби захистити рідну землю та територіальну цілісність держави. До волонтерського руху долучились і наші земляки, які з відповідальністю за майбутнє України та її народу, всебічно підтримують усіх, хто потребує допомоги у цей нелегкий для країни час.

З нагоди свята висловлюємо щиру вдячність усім волонтерам, всім, хто віддає себе шляхетній, самовідданій і безкорисливій справі та допомагає людям. Бажаємо вам міцного здоров’я, добробуту, наснаги на добрі справи, родинного затишку і тепла, миру та благополуччя. Нехай кожен шляхетний волонтерський вчинок спонукає до дії інших.