Сучасні девайси для освітян

Дата: 05.12.2022 11:28

За сприяння Фундації Олени Зеленської у межах ініціативи Глобальної бізнес-коаліції для освіти (GBC-Education) та проєкту «Цифровий актив для України» компанії HP та Microsoft, понад 3 тис. ноутбуків передано для забезпечення роботи вчителів Луганської та Чернігівської областей.

Борзнянська територіальна громада також отримала 30 сучасних ноутбуків, які були розподілені між закладами загальної середньої освіти відповідно до потреби, для того, щоб організувати безперервний, якісний, сучасний та безпечний освітній процес.

Як зазначила перша леді України Олена Зеленська: «Доки діти вчаться, а вчителі навчають, у нашої країни є майбутнє. Отже, наше завдання – робити все для того, щоб освітній процес тривав».