Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, шановні депутати!

Дата: 07.12.2022 08:21

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування.

Самоврядні органи в демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Представляти громаду, знати її проблеми і докладати всіх зусиль для їх вирішення – почесна і відповідальна місія. Саме органи місцевого самоврядування покликані створювати умови для реалізації громадських і приватних інтересів, сприяти вирішенню життєво важливих питань не лише місцевого чи регіонального, а й державного значення, налагоджувати зв’язки між громадянами, їх громадськими об’єднаннями та владою.

У день професійного свята щиро бажаємо всім міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, добробуту, витримки, оптимізму та нових професійних здобутків. Нехай досвід та творче ставлення до виконання своїх професійних обов’язків сприяють розбудові й розвитку нашої громади. Спільними зусиллями здолаємо ворога і відбудуємо Україну.